1808
2023
Mutfak tezgah arası cam panel ölçüleri nasıl alınır? Tezgah arası cam ölçüsü almak

Tezgah arası cam ölçüleri nasıl alınır?

Mutfak tezgah arası cam panel ölçüleri nasıl alınır? Tezgah arası cam ölçüsü almak için ne yapmalıyız? Bu gibi sorular bizim müşterilerle iletişim esnasında en çok karşılaştığımız soruların başında gelmektedir. Öncelikle mutfak tezgah arası kaç bölümden oluşuyor? Yani mutfak mermer tezgahınız tek bölüm mü yoksa sağında ve sorunda bölümler var mı? Kaç bölümden oluşuyorsa ona göre ölçü almanız gerekmektedir. 

Tezgah Arası Uzunluk ve Yükseklik

Ölçü alırken yükseklik ve uzunluk kavramları üzerinde duruyoruz.  Mutfak tezgah aranızın uzunluğu toplamda kaç santimetre, yükseklik genellikle tüm mutfaklarda standart olmaktadır. Yükselik ölçümü yaparken en çok dikkat etmemiz gereken hususların başında tezgah arası duvar kısmında priz var mı? musluk var mı? Yani tezgah arası cam duvara yapıştırılacağı için priz ve musluk kullanımı için delik açmak gerekiyor mu? Eğer gerekiyorsa bunların sağdan ve soldan aynı şekilde alttan ve üstten uzaklıkları bununla birlikte çaplarının hesaplanması gerekmektedir.

Tezgah arası ölçü hesaplama

Tüm bu ölçüleri ayrı ayrı aldıktan sonra toplama işlemine geçiyoruz. Toplam Uzunluk ve yükseklik bunları bize bildiriyorsunuz. Mutlaka priz yada musluk gibi alanlar varsa bunlarında X,Y kordinatları olacak şekilde ölçülerini ve değerlerini veriyorsunuz. Geriye kalan sadece modeli belirlemek, istediğiniz görseli belirledikten sonra siparişiniz alıp hazırlık, tezgah arası cam montaj aşamasına geçiyoruz.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Yıldırım Dekor, İstanbul'un tamamına Gebze, Darıca ve Kocaelinde muhtelif ilçelere hizmetimiz bulunmaktadır. İsterseniz biz gelip ölçü alabiliriz. Ama ölçü almaya gelindiğinde ulaşım masrafı oluştuğu için yapabiliyorsanız ölçüyü sizin alıp bize bildirmeniz gerekmektedir.  Böylelikle maliyetinizi düşürmüş olacaksınız. Yıldırım Dekor olarak yakın bölgelerde ölçüm ücreti almıyoruz.  Aynı zamanda Türkiyenin dört bir yanına gönderim sağlıyoruz. 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.