Whatsapp

Şeffaf renk mutfak tezgah arası cam

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Şeffaf renk mutfak tezgah arası cam en çok tercih edilen tezgah arası cam modellerinin başında gelmektedir. Beyaz cam mutfak yada düz beyaz renk tezgah arası cam panel olarakta ifade edilmektedir. 

Her silindiğinde ilk günkü gibidir. Kalın ve Temperli yani fırınlanmış camdan üretildiği için, Normal bir cama oranla yaklaşık 4 kat daha mukavemetli olup, hertürlü darbeye ve yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Mutfak tezgah arası cam, istenilen görselin cam üzerine teknolojik baskı makineleri ile kaplanması sonucu oluşturulmaktadır. Panel olarak istenilen ölçülerde üretilmektedir. Mutfakları daha değerli hale getiren, aynı zamanda Bayanların, Mutfakların da geçirdikleri zamanı eşsiz ve benzersiz yapan dekorasyon için günümüzde önemli bir yer edinmiş yapı ürünüdür.

Şeffaf renk mutfak tezgah arası cam Şeffaf renk mutfak tezgah arası cam Şeffaf renk mutfak tezgah arası cam Şeffaf renk mutfak tezgah arası cam Şeffaf renk mutfak tezgah arası cam Şeffaf renk mutfak tezgah arası cam Şeffaf renk mutfak tezgah arası cam Şeffaf renk mutfak tezgah arası cam Şeffaf renk mutfak tezgah arası cam

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA