Whatsapp

Tek renk tezgah arası cam Güngören

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Tek renk tezgah arası cam Güngörende yapılmıştır. Mutfak tezgah arası cam paneller, isminden de anlaşılacağı gibi cam malzemeden genellikle 6 ya da 8 mm temperli cam üzerine UV Baskı makinesinden görüntü yada renk aktarılarak yapılır.Kullanılacak tezgah arası cam kaplamanın mutfak dekorasyonla ve mutfak dolabı ile uyumlu olması göz zevki açısından önemlidir.

Şöyle ki; koyu parlak gri mutfak tezgahı tercih etmişseniz, siyah yada gri tonlarında tezgah arası cam kaplama yapmanız durumunda ikisi de aynı renk grubundan yani koyu olduğu için boğucu bir görüntü ortaya çıkar. Bunun yerine, kontrastlı veya daha açık renkli mutfak tezgâh arası cam panel tercih edebilirsiniz. Eğer tamamen beyaz bir mutfağınız varsa, yine beyaz rengi tercih edebilir ya da canlı renklere sahip cam panel yaptırabilirsiniz. Böylelikle mutfağınız daha canlı gösterecektir. 256 farklı renk stoklarımızda mevcuttur.

Tek renk tezgah arası cam Güngören Tek renk tezgah arası cam Güngören Tek renk tezgah arası cam Güngören Tek renk tezgah arası cam Güngören Tek renk tezgah arası cam Güngören Tek renk tezgah arası cam Güngören Tek renk tezgah arası cam Güngören Tek renk tezgah arası cam Güngören Tek renk tezgah arası cam Güngören

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA