1711
2023
Siyah, beyaz ,mutfaklar, en iyi ,cam panel

Siyah beyaz mutfaklar için en iyi cam panel

Siyah beyaz mutfak tezgah arası cam paneller, iç tasarımda güvenli bir seçenek olarak bilinir; ancak bu, onların şık veya cesur olamayacakları anlamına gelmez. Çağdaş mobilyaların kullanılması, beklenmedik kombinasyonların denenmesi ve malzemelerin güncellenmesi, bu zarif paleti bugüne kadar getirecek.

Siyah ve beyazın klasik kombinasyonu her zaman göze hoş gelir. Bu karşıt renk tonları arasındaki keskin kontrast, temiz çizgiler ve tanıdık ve rahatlatıcı bir görsel netlik yaratır. Tarihi Roma dönemine kadar uzanan bir trend olan damalı döşemelerden, cesur Yıldırım Dekor desenlerine veya beyaz boyalı duvarlara ve siyah ferforje balkonlara sahip şık İstanbul dairelerine kadar, monokrom bir palet uzun süredir kendine güvenen iyi bir zevk ve sofistike bir tarz taşıyor. . Aynı zamanda her tarza ve döneme uygun bir görünümdür ve renkli vurgular ve benzersiz dekoratif parçalar için nötr bir arka plan sunar.

Mutfak tasarımınızın başlangıç ​​noktası olarak siyah-beyaz renk şemasını seçtiyseniz planınızın bir parçası olarak cam arkalık kullanmayı düşünün. Cam panelin, hiçbir derz içermeyen kesintisiz yüzeyi, tek renkli bir iç mekanın sağladığı net kesim şekillerini ve şık çizgileri güçlendirecektir. İşte dikkate alınması gereken seçeneklerden bazıları.

Siyah

Jet siyahı bir sıçrama, odayı genel olarak çok karanlık hale getirmeden beyaz bir mutfağa anında drama katabilir. Siyah paneller, ocaklar ve aspiratörler gibi siyah cihazlar ve aksesuarlarla çok iyi uyum sağladığı için genel paletin basit ve minimal kalmasına yardımcı oluyor.

Beyaz

Beyaz üniteleri siyah bir tezgah veya siyah mutfak arkalığıyla birleştirmek popüler bir seçim olsa da, trendi tersine çevirmek de aynı derecede şık görünüyor. Bu muhteşem mutfağın sahipleri, parlak beyaz bir cam paneli mat siyah ünitelerle eşleştirmeyi seçti; bu, görsel çeşitlilik getirmenin harika bir yolu.

Neredeyse siyah

Saf siyah çok sert geliyorsa ama yine de monokrom havayı seviyorsanız, görünümü kömür, lacivert veya çikolata gibi biraz daha yumuşak bir renkle aydınlatın. Yukarıdaki sıçrama, lüks kadifemsi görünüme sahip zengin koyu kahverengi olan Conker gölgemizdir.

Beyaz kapalı

Saf beyaz cam arka kapak taze ve net görünüyor, ancak biraz daha sıcak bir renk tonu tercih ederseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kirli beyazımız var. Burada, monokrom temayı biraz daha yumuşak bir şekilde ele almak için kömür birimleriyle birleştirilen Pebble görülüyor. Bu minimalist mutfak aynı zamanda yüksek kontrastlı renk şemasının şık ve akıcı bir tasarımın düzgün kenarlarını nasıl geliştirebileceğinin mükemmel bir örneğidir.

Siyah ışıltı

Belki siyah sıçrama fikrini seviyorsunuz ama bunun çok şiddetli olabileceğinden endişeleniyorsunuz. Parıltılı kaplamamızı panelinize ekleyerek biraz eğlence katın! Burada, çok renkli ışıltıyı boyaya karıştıran ve bitmiş ürüne zarif bir oyun havası katan Gökkuşağı Parıltı seçeneğimiz gösterilmektedir.

Tek renkli baskılar

Siyah beyaz bloklar biraz fazla sert geliyorsa, baskılı bir cam arka kapak, işleri yumuşatmak için ihtiyacınız olan eklenti olabilir. Burada gösterilen yumuşak şeritli baskılarımızdan güzel desenlere veya gösterişli siyah beyaz fotoğraflara kadar, bunlar, göze dinlenebilecek bir odak noktası verirken renk düzeninize bağlı kalmanın harika bir yoludur. Ayrıca daha çeşitli form ve şekiller ekleyerek siyah-beyaz mutfakların grafik çizgilerini de kırıyorlar. Bu fikirlerden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin veya Siyah Beyaz Mutfak Cam Panellerinden ilham almak için lütfen bizi Instagram veya Pinterest'te takip edin . Bizi Facebook'ta da burada bulabilirsiniz. Sizden haber almaktan memnuniyet duyarız.